Opowiem Ci bajkę… Przygoda trzecia (z bajką i teatrem)

21 listopada 2022

Dzień Postaci z Bajek stał się okazją do trzeciego spotkania z oddziałami przedszkolnymi w ramach innowacji czytelniczo–teatralnej.

Gwiazdeczki z 0a i 0b przybyły przepiękne przebrane. Uczniowie wypełnili też wspaniale swoje zadanie: przynieśli ze sobą projekty swoich strojów. Świetnie też dali sobie radę ze zgadywankami z „Magicznego kuferka” (niestety miotła już się dzieciom nie kojarzy z Babą Jagą a… z Harrym Potterem).

W tym dniu było bardzo kolorowo i wesoło. Była też chwila skupienia, podczas której wszyscy byli zasłuchani w bajkę z teatrzyku kamishibai „Czerwony Kapturek”.

Ewa Michałkiewicz-Smentek